Ons team

Ons team bestaat uit enthousiaste, vakkundige medewerkers met passie voor hun werk. Hieronder stellen we graag een deel van het team aan u voor, samen met  onze monteurs en inspecteurs zijn we u graag van dienst.

 


Cees van Eijk
Sr. Account Manager
06-534 95 204
cvaneijk@julesgoossens.nl     

                   


Jan Voskuil
Account Manager
06-415 33 509
jvoskuil@julesgoossens.nl


 


Ben van Grondelle
Account Manager
06-511 37 931
bvgrondelle@julesgoossens.nl    

              

Mario Blitz
Sales Engineer
06-534 77 819
mblitz@julesgoossens.nl


 


                          

Eric Jansen
Business Unit Manager
Inspectie & Onderzoek
06-535 29 797 inspectie@julesgoossens.nl          

                     


Hilde van Thiel
Werkvoorbereider
Inspectie & Onderzoek
0416-76 26 20 inspectie@julesgoossens.nl     

 


Maarten Granneman
Project Manager
0416-76 26 20
mgranneman@julesgoossens.nl     

     


John Scholing
District Manager
0593-540 576
beilen@julesgoossens.nl 

 


Maurice Pothuizen
District Manager    
0475-764 964
echt@julesgoossens.nl        

 

 

 


 


Jolanda Haerkens
Medewerkster Secretariaat
0416-76 26 20
info@julesgoossens.nl      

                         


Karin van den Heuvel
HRM
0416-76 26 20
hrm@julesgoossens.nl      

      

 


Werner de Brauwer
Inkoper / Voorraadbeheer
0416-762 550
wdbrauwer@julesgoossens.nl

                      


Leon Heesen
Algemeen Directeur
0416-76 26 20
lheesen@julesgoossens.nl 

 


Jan Louis de Waal
Hoofd Financiële Administratie
0416-76 26 20
finance@julesgoossens.nl

       


Willemieke van Limpt
Administratief Medewerkster
0416-76 26 20
finance@julesgoossens.nl